گز و پشمک
خانه / گز بادام / صادرات انواع گز لقمه پسته بادام به مالزی

صادرات انواع گز لقمه پسته بادام به مالزی

صادرات انواع گز لقمه به کشور مالزی صادراتی از تولیدات نوع گزهای پسته بادام با طعم های گوناگون انتخاب گردیده است. این سفارش صادرات گز به مالزی برمبنای تولیدات نوع گزهای لقمه پسته بادام از درصد های متفاوت در نوع فله ای بسته بندی انتخاب شده اند.

صادرات انواع گز لقمه

انواع گز پسته بادام صادراتی تولید شده

تولیدات گز در نوع گزهای پسته بادام و مخلوط تهیه و تولید می گردند که تولیدات گزهای لقمه ای با آردی را شامل می شوند و در کنار ان تولیدات گزهای برشی نیز بخشی از این تولیدات گز بوده اند. پس تولیدات صورت گرفته تماما برای بازارهای صادراتی با پخش داخل مناسب هستند.
اما نوع عرضه ی این گزهای پسته بادام صادراتی در نوع تولیدات گزهای بسته بندی با فله ای بوده اند که صادراتی را همراه با درصد های مختلف این دو مغز انتخاب و سفارش تولید می دهند که اعم از:

  1. گز پسته بادام صادراتی ۱۰%
  2. گز پسته بادام صادراتی ۱۸%
  3. گز پسته بادام صادراتی ۲۰%
  4. گز پسته بادام صادراتی ۲۸%
  5. گز پسته بادام صادراتی ۳۸%

صادرات انواع گز لقمه

بهترین گز پسته بادام صادراتی به مالزی

اما صادرات گز این بخش که جهت تهیه و ارسال به مالزی بوده است تولیدات بهترین گزهای پسته بادام به مالزی تولیداتی از برندهای مختلف گز اصفهان با بلداجی پیشنهاد داده می شود که در کنار صادرات این گز پسته بادام به مالزی دیگر محصولات تولیدی از گز اصفهان چون شالون ها با معجون های شکلاتی پسته بادام نیز انتخاب و ارسال گردیده است.

صادرات انواع گز لقمه

مرکز صادرات انواع گز لقمه پسته بادام اصفهان

این مرکز فروش اینترنتی بازار شیرینی ایرانی که تهیه و خرید هر انچه از تولیدات گزهای اصفهان با بلداجی را مهیا ساخته است بهترین فرصت برای عمده خریداران گز بوده تا از بین تولیدات متنوع گز و برندهای مختلف سفارشات خود را انتخاب و خریداری نمایند. با توجه به پیشنهادات مختلف از برندهای تولید کننده متنوع می توانید با قیمت های مناسب از بهترین گزها را انتخاب نماید. برندهای پیشنهادی گز اصفهان جهت صادرات اعم از:

  • گز دالمن اصفهان
  • گز مرداویج اصفهان
  • گز اسپاتنا اصفهان
  • گز نیکومنش اصفهان
بازرگانی گز آراد
خانم ملک محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز پسته ای بادامی

قيمت گز سنتی اصيل پسته ای بادامی

گز پسته ای بادامی اصيل و سنتی که از توليدات گز اصفهان بلداجی در بازار …

گز و پشمک
کانال تلگرام