گز و پشمک
خانه / گز اصفهان / فروش عمده انواع گز پسته ای تولید اصفهان

فروش عمده انواع گز پسته ای تولید اصفهان

توليد گز اصفهان را مي توان به توليدات متنوعي از گزها دسته بندي کرد که يکي از بخش هاي توليد کننده گز پسته اي بوده است که همواره نمونه هاي مختلف از توليدات را به همراه دارد و شامل برندهاي توليد کننده ي متعدد و متنوعي نيز مي گردد.

تولید گز اصفهان

عمده توليدات انواع گز اصفهان

اصفهان اين ديار نصف جهان را مي توان همراه با مکان هاي تاريخي بسيار زيباي نام برد و معرفي کرد که هر ساله باعث جذب توريست هاي بي شماري به اين استان در ايران منجر مي شود. در کنار اين مکان هاي تاريخي وجود يکي از سوغاتي هاي محبوب ان منجر به شهرت بيشتر در ديگر کشورهاي جهان شده است.
اين سوغاتي محبوب و خوشمزه ي ايراني که توليدات ان توسط قنادان ماهر و حرفه اي اصفهان تهيه مي گردد گز نام دارد و تاريخ توليد ان به زمان هاي دور از پادشاهان گذشته برمي گردد که به عنوان سوغات پيشکش مي شده است.
حال اين عمده توليدات انواع گز اصفهان را مي توان به توليداتي متنوع دسته بندي کرد چون هر گز توليد شده ويژگي هاي مخصوص به خود را دارد گرچه نمونه هاي معروف توليد شده گز اصفهان به اين ترتيب هستند:

 • گز لقمه ای اصفهان
 • گز آردی اصفهان
 • گز سکه ای اصفهان

تولید گز اصفهان

معرفي انواع گز پسته اي توليد اصفهان

سه مدل گز توليد اصفهان نام برده شده در بخش قبل از مغزهاي پسته اي بادامي با مخلوط تهيه و توليد مي شوند اما پرفروش ترين و پرطرفدارترين ان گزهاي پسته اي بوده اند و توليدات اين گز پسته اي نيز متنوع مي باشند که براي معرفي و دسته بندي کردن اين گز پسته اي مي توان به موارد زير اشاره کرد.

 1. گز پسته ای لقمه انگبین
 2. گز پسته ای لقمه بیدمشک
 3. گز پسته ای لقمه ترنجبینی
 4. گز پسته ای لقمه شیرخشتی
 5. گز پسته ای لقمه بسته بندی
 6. گز پسته ای لقمه کیلویی
 7. گز پسته ای لقمه کادویی
 8. گز پسته ای لقمه عسلی

تولید گز اصفهان

فروش آنلاين عمده انواع گز توليد پايتخت گز ايران اصفهان

فروش عمده گز اصفهان صورت گرفته در اين بخش از بازار شيريني ايراني بازرگاني گز آراد تنها همراه با ارائه و فروش توليد گز پسته اي اين منطقه نمي باشد بلکه دربرگيرنده ي توليدات انواع و اقسام گزها من جمله توليدات گز پسته اي بوده است. و فروش توليد گز اصفهان از نوع پسته اي را علاوه بر طعم و درصد هاي متفاوت اين مغز فروشي از برندهاي توليد کننده ي متفاوت را به همراه دارد که براساس نوع تقاضاي بازار خود مي توانيد انتخابي متفاوت از گز هاي اصفهان را داشته باشيد.

تولید گز اصفهان

بازرگانی گز آراد
خانم ملک محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز پسته ای بادامی

قيمت گز سنتی اصيل پسته ای بادامی

گز پسته ای بادامی اصيل و سنتی که از توليدات گز اصفهان بلداجی در بازار …

گز و پشمک
کانال تلگرام