گز و پشمک
خانه / پشمک الیافی / صادرات پشمک الیافی لقمه به افغانستان

صادرات پشمک الیافی لقمه به افغانستان

صادرات پشمک الیافی و لقمه ای به کشورهای مختلفی از جهان صورت می گیرد و این صادرات دربرگیرنده ی برندهای تولیدی متفاوتی نیز بوده است که در این بخش بهترین های پشمک صادراتی عرضه می گردد.

صادرات پشمک الیافی

پشمک های صادراتی تولید ایران

در ایران و دنیای تنقلات شیرین ان می توان به وجود انواع گوناگونی اشاره کرد که هر یک بازار فروش متفاوتی را به خود اختصاص داده است. یکی از این تنقلات شیرین را پشمک معرفی کرده اند. این پشمک تولید شده که از سوغاتی های تبریز و یزد بوده اند در مدل های چون لقمه ای و الیافی تهیه و تولید می گردد. پس براساس تنوع کیفیت و طعم های خوشمزه ای که از این پشمک ها تولید شده اند منجر به استقبال خوبی از سمت بازارهای صادراتی کشورهای مختلف گردیده است. و اما نوع پشمک های صادراتی ایران اعم از:

 • پشمک صادراتی لقمه شکلاتی
 • پشمک صادراتی لقمه شیری
 • پشمک صادراتی لقمه میوه ای
 • پشمک صادراتی لقمه تلخ
 • پشمک صادراتی لقمه زنجبیلی
 • پشمک صادراتی لقمه دارچینی
 • پشمک صادراتی لقمه زعفرانی

صادرات پشمک الیافی

تولید کنندگان پشمک صادراتی ایران

و اینکه این تولید کنندگان پشمک های صادراتی در ایران کدام برندهای تولیدی بوده اند باید گفت که اکثریت تولیدات پشمک های تبریز را می توان معرفی کرد ولی هستند تولید کنندگان برتری که در یزد این سوغاتی شیرین و صادراتی را ارائه می دهد و هر یک تولیداتی متنوع اعم از پشمک های لقمه ای و یا الیافی را دارا هستند و اما این تولید کنندگان پشمک عبارتنداز:

 1. پشمک صادراتی حاج عبدالله
 2. پشمک صادراتی دوستی
 3. پشمک صادراتی شیرین وطن
 4. پشمک صادراتی آرامیس
 5. پشمک صادراتی آدلین

و …. .

انواع تولیدات پشمک الیافی لقمه

و اما نوع تولیدات و انواع این پشمک های الیافی لقمه ای که تمامی انها برای خود تنوعی از مدل های مختلف بسته بندی شده را دارا هستند. و اغلب برای بازارهای صادراتی نوع بسته بندی این پشمک های الیافی چون ۵۰ گرمی پرطرفدار بوده است و مدل های لقمه ای ان نمونه های کادویی با فله ای لقمه ای را شامل می گردد.

صادرات پشمک الیافی

مرکز صادراتی انواع پشمک به افغانستان

صادرات این پشمک های لقمه ای الیافی تولید شده به کشورهای مختلفی از جهان صادر می گردد و یکی از پرطرفدارترین خریداران پشمک های صادراتی این کشورهای همسایه بوده اند که خواهان خریداری تمام انواع مدل پشمک های ایرانی بوده اند. پس به این ترتیب می توانید در این مرکز فروش اینترنتی عمده سفارشات صادراتی از بهترین برندهای تولیدی پشمک را تهیه نماید.

صادرات پشمک الیافی

بازرگانی گز آراد
خانم ملک محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید پشمک لقمه ای

خرید پشمک لقمه ای باکیفیت

خرید پشمک لقمه ای درجه یک و باکیفیت که در بین مجموعه برندهای تولید کننده …

گز و پشمک
کانال تلگرام