گز و پشمک
خانه / گز ارزان / فروش گز بسته بندی بادام با قیمت ارزان

فروش گز بسته بندی بادام با قیمت ارزان

فروش گز بسته بندی با مغز بادام و یا دیگر انواع مغزهای مصرفی تولید گز را می توانید با قیمت های ارزان و مناسب در این مرکز فروش اینترنتی گز که در سرتاسر بازار ایران توزیع و پخش می گردد تهیه و خریداری نماید.

فروش گز بسته بندی

تولیدات انواع گز بسته بندی چگونه اند؟

گز را که در مدل های مختلف از برش ها می توان تهیه کرد به صورت بسته بندی شده و نوع فله ای در بازار فروش عرضه گشته است. و نمونه های رایج از تولیدات این گزهای موجود در بازار همان گزهای لقمه ای آردی بوده اند. اما موضوع این بخش که در ارتباط با انواع گز بسته بندی شده می باشد می بینیم که این بسته بندی گزها در بین هر برند تولید کننده ای متفاوت از دیگری بوده اند حال از لحاظ وزن بسته بندی  و یا طرح های ارائه داده شده که اعم از:

 • بسته بندی گز ۲۵۰ گرمی- کلاسیک
 • بسته بندی گز ۱۵۰ گرمی- گلدانی
 • بسته بندی گز ۴۰ گرمی- فانتزی
 • بسته بندی گز ۴۰۰ گرمی- رویال
 • بسته بندی گز ۵۰۰ گرمی- خاتم
 • بسته بندی گز ۳۵۰ گرمی- طرح کاشان

فروش گز بسته بندی

گز بادام در چند مدل تهیه و تولید گشته است؟

و اما می پردازیم به طعم و مزه ی گز تولید شده با نوع مغز مصرفی در تولید گز که نوع انتخاب شده مربوط به تولیدات گز لقمه بادام می باشد. با اینکه در بازار طرفداران گز پسته ای بیشتر بوده است ولی می توان شاهد این بود هستند افرادی که دوستدار این گز مغز بادامی نیز بوده اند. و تولیدات صورت گرفته و ارائه شده از این گز مغز بادام همان مدل های رایج از گزهای آردی با لقمه ای بوده اند و اما تولیدات عرضه شده در بازار فروش عبارتنداز:

 1. گز مغز بادام لقمه نارگیلی
 2. گز مغز بادام لقمه ترنجبینی
 3. گز مغز بادام لقمه بیدمشکی
 4. گز مغز بادام آردی ترنجبینی
 5. گز مغز بادام آردی گلریز
 6. گز مغز بادام آردی گلدرشت

فروش گز بسته بندی

مرکز فروش عمده انواع گز بادام با قیمت ارزان

قیمت ارزان از گزها را می توان در بین دسته های تولیدی تمام انواع و اقسام گوناگون گزها تهیه و خریداری نمود. برای مثال می توان گفت این گز لقمه و یا آردی مغز بادام از ارزان قیمت ترین گزهای مغزدار محسوب می گردد ولی با وجود درصد های متفاوت از مغزها این احتلاف قیمت فروش قابل ملاحضه می باشد. پس به این ترتیب فروش گز مغز بادام لقمه آردی بسته بندی شده در این بخش را از مدل های متفاوت با وزن های مختلف از قیمت های مناسب می توانید سفارش داده و خریداری نماید که البته انتخابی از بین برندهای تولیدی مختلفی را نیز دارید.

فروش گز بسته بندی

بازرگانی گز آراد
خانم ملک محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز پسته ای بادامی

قيمت گز سنتی اصيل پسته ای بادامی

گز پسته ای بادامی اصيل و سنتی که از توليدات گز اصفهان بلداجی در بازار …

گز و پشمک
کانال تلگرام