گز و پشمک
خانه / گز رژیمی / فروش گز لقمه پسته رژیمی معراج

فروش گز لقمه پسته رژیمی معراج

فروش گز لقمه در بازار گز را می توان فروشی از متنوع ترین تولیدات گزهای لقمه ای را نام برد. یکی از این فروش گزهای لقمه ی پسته ای تولیدات گز رژیمی بدون قند بوده است که برند تولیدی گز معراج اصفهان را دربر می گیرد.

فروش گز لقمه

درباره گز معراج

درباره گز معراج

این واحد تولیدی در سال ۱۳۳۵ (۱۹۵۶ میلادی) توسط استاد سید محمود دردشتی از اساتید و خبرگان بزرگ در صنعت گز بنا نهاده شد و هم اکنون با برندهای معراج و شاهرضا به فعالیت خود ادامه میدهد.

فروش گز لقمه

گز رژیمی چیست؟

گز​ کم شیرین یا رژیمی نسل جدیدی از گز است که از قند های طبیعی ضعیف شده ای چون مانیتول، سوربیتول و ایزو مالت تهیه می شود. این قندها برای افراد دیابتی مناسب است، اما در این میان جدیدترین شیرین کننده رژیمی ، قند استحصالی از گیاهی با نام استویاست. استویا گیاهی است که در حال حاضر در برخی نقاط کشور کشت می شود و از قند استخراج شده آن برای شیرین کردن برخی محصولات قنادی از جمله گز استفاده می شود. این قند معمولا بافت محصول را سبز رنگ کرده و بر خلاف شکر در اثر حرارت تغییر رنگ نداده و رنگ اصلی خود را حفظ می کند.

فروش گز لقمه

خصوصیت تولیدی گز رژیمی معراج

یکی از تولیدات گزهای لقمه ای پسته ی معراج گزهای رژیمی ان بوده است. و از خصوصیت و ویژگی های این گز رژیمی می توان گفت که گزی با ۲۸% مغز پسته همراه بوده که وزن خالص بسته بندی ۲۰۰ گرمی می باشد و به تعداد ۲۰ جعبه در کارتن لحاظ شده است. از دیگر خصوصیت این گز رژیمی معراج می توان به ترکیبات استفاده شده در تولید این گز رژیمی اشارده کرد که عبارتنداز:

 1. گلاب
 2. سفیده تخم مرغ
 3. مغز پسته
 4. آب
 5. ایزومالت
 6. سوربیتول

فروش گز لقمه

تولیدات انواع گز مغز پسته ی معراج

و اما دیگر انواع گزهای مغز پسته ی معراج که باز شامل مجموعه ای از تولیدات گزهای لقمه ای با آردی بوده است برای دسته بندی کردن و معرفی هر یک از این انواع گزهای لقمه ای و آردی پسته ای می توان به موارد زیر اشاره کرد. مانند:

 • گز لقمه آردی انگبینی ۳۰%
 • گز لقمه آردی بادام ۳۰%
 • گز لقمه آردی پسته ۴۰%
 • گز برشی پسته ای ۲۸%
 • گز پسته شاهرضا ۲۸%

فروش گز لقمه

مرکز توزیع انواع گز پسته ای معراج

به این ترتیب در هر کجای ایران زمین که بوده باشید می توانید در این مرکز فروش شیرینی ایرانی می توانید بهترین تولیدات از گزهای اصفهان چون معراج و دیگر برندهای تولید کننده ی گز از قطب های تولیدی را تهیه و خریداری نماید. که این مرکز به صورت عمده در سرتاسر بازارهای کشور و حتی صادرات می توانید این بهترین های گز را خریداری نماید.

بازرگانی گز آراد
خانم ملک محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خريد اينترنتی گز و سوهان

خريد اينترنتی گز و سوهان تازه

خريد اينترنتی گز و سوهان در این بخش از بازار شیرینی ایرانی را می توانید …

گز و پشمک
کانال تلگرام