گز و پشمک
خانه / گز آردی / قیمت گز آردی بادام ۲۸% بسته بندی دالمن

قیمت گز آردی بادام ۲۸% بسته بندی دالمن

قیمت گز آردی در بازار فروش بنابر درصد تولیدی متفاوت هستند. و فروش گز آردی این بخش هم که در ارتباط با تولیدات گز دالمن اصفهان بوده است تولیداتی از قبیل نوع گزهای بادام با پسته ای از درصد های چون ۲۸% و غیره دارا می باشد.

قیمت گز آردی

انواع گز بسته بندی ۲۸% در بازار گز

در بازار خرید فروش گز بنابر وجود و تولیدات متنوع گزها هر یک را با نام های تجاری متفاوتی در بازار می توان دید که تولیداتی متفاوت تر از یکدیگر را ارائه داده اند. این تولیدات متفاوت از گزها نیز همراه با درصد های تولیدی متنوعی از مغزها هم بوده اند. مانند تولیدات گز ۲۸% که اعم از گزهای لقمه ای، آردی با برشی را شامل می شوند که همراه با طعم های مختلف در بسته بندی های عرضه می شوند. پس این انواع گز ۲۸% بسته بندی در بازار اعم از:

  1. گز بسته بندی ۲۸% پسته ای
  2. گز بسته بندی ۲۸% بادام
  3. گز بسته بندی ۲۸% مخلوط
  4. گز بسته بندی ۲۸% کلاسیک
  5. گز بسته بندی ۲۸% گلدانی
  6. گز بسته بندی ۲۸% فانتزی
  7. گز بسته بندی ۲۸% آبرنگی

تولیدات گز آردی بادام دالمن

همانطور که در ابتدا اشاره کردیم فروش گز بادام ۲۸% آردی این بخش در ارتباط با تولیدات گز های دالمن می باشد که این تولیدات گز آردی علاوه بر مغزهای بادامی در نوع پسته ای و مخلوط نیز تهیه و عرضه می شود که همراه با درصد های دیگر از تولیدات نیز بوده اند و شامل طعم گزهای انگبینی با ترنجبینی نیز هستند.

خرید اینترنتی انواع گز

فروش عمده انواع گز بسته بندی دالمن با قیمت مناسب

پس عمده تولیدات گز بسته بندی دالمن علاوه بر تولیدات گزهای آردی موجود برای فروش در این بخش تولیداتی دیگر از گزهای لقمه ای ۲۸% نیز عرضه می گردد که همواره در این بخش از نمایندگی فروش در تنوعی از بسته بندی های ارائه داده شده است. قیمت گز آردی دالمن و دیگر گزهای آردی موجود در بازار فروش براساس ویژگی های مختلف در تولیدات و فروش کمی با اختلاف قیمت به فروش می رسند.

خرید اینترنتی انواع گز

بازرگانی گز آراد
خانم ملک محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش گز بسته بندی

فروش گز بسته بندی بادام با قیمت ارزان

فروش گز بسته بندی با مغز بادام و یا دیگر انواع مغزهای مصرفی تولید گز …

گز و پشمک
کانال تلگرام