گز و پشمک
خانه / پشمک کیلویی / فروش پشمک بصورت کیلویی

فروش پشمک بصورت کیلویی

پشمک کیلویی بصورت عمده با قیمت ارزان و مناسب در این بخش از بازار فروش اینترنتی از تولیدات درجه یک، تازه و به روز بازار از درب کارخانه هم برای پخش داخل و هم بازار صادرات عرضه می گردد.

پشمک کیلویی

انواع مدل عرضه ی پشمک در بازار

پشمک های عرضه شده در بازار که بصورت لقمه ای الیافی بوده اند هر یک به شکل های مختلفی از نوع بسته بندی تا طعم های گوناگون همراه با برندهای مختلف را تشکیل داده اند. مدل های عرضه شده از پشمک ها در بازار به این ترتیب می باشد که یا بصورت کیلویی و یا بسته بندی شده بوده اند.

پشمک کیلویی

نوع پشمک کیلویی چگونه است؟

یکی از نمونه های عرضه شده ی پشمک در بازار مدل فروش پشمک کیلویی بوده است. و این پشمک های کیلویی فروش در بازار می تواند از تولیدات نوع مدل پشمک های الیافی با لقمه ای را تشکیل داده باشد. برای مثال پشمک های کیلویی الیافی به این ترتیب بوده اند که از کارتن های به وزن های ۱۵ الی ۱۴ کیلویی پرشده اند البته همراه با طعم های گوناگون مانند:

 1. پشمک کیلویی وانیلی الیافی
 2. پشمک کیلویی کاکائو الیافی
 3. پشمک کیلویی زعفرانی الیافی

پشمک کیلویی

اما نوع پشمک های کیلویی لقمه ای با روکش های شکلاتی را می توان گفت متنوع ترین پشمک در مدل عرضه ی کیلویی بوده است به این ترتیب که از طعم های مختلف همراه بوده است و علاوه بر ان هم نوع بسته بندی سلفونی پشمک ها متغیر هستند به این ترتیب اعم از:

 1. پشمک دوسر پیچ
 2. پشمک تک سرپیچ
 3. پشمک دوسر پرس

پشمک کیلویی

پرفروش ترین طعم پشمک کیلویی لقمه

خب می دانیم که پرفروش ترین نوع پشمک تولیدی در بازار تولیدات نوع پشمک لقمه ای شکلاتی بوده است حال فروش این بخش هم در ارتباط با نوع پشمک های کیلویی بوده است اینکه پرفروش ترین طعم پشمک کیلویی لقمه ای کدام می باشد می توان گفت در هر بازاری متغیر ارائه می شود. اما ترتیب پرفروش ترین های این پشمک لقمه ای کیلویی به شرح زیر هستند.

 • پشمک لقمه ای شیری شکلاتی
 • پشمک لقمه ای زعفرانی
 • پشمک لقمه ای زنجبیلی دارچینی
 • پشمک لقمه ای تافی
 • پشمک لقمه ای میوه ای

پشمک کیلویی

فروش انواع پشمک کیلویی بصورت عمده

فروش انواع این پشمک های کیلویی بصورت عمده در این بخش متشکل از نمونه های معرفی شده می باشد که بنابر برندهای عرضه شده ی متفاوت می توان با اختلاف نرخ قیمت فروش روبه رو شد اما متناسب برای بازارهای پخش و صادرات به کشورهای مختلف بهترین های تولید از نازلترین نرخ قیمت ها درب کارخانه ای توزیع می گردد.

خرید پشمک رنگی

بازرگانی گز آراد
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات پشمک لقمه شکلاتی

صادرات پشمک لقمه شکلاتی به افغانستان فله

صادرات پشمک لقمه شکلاتی به کشورهای مختلف جهان انتخاب های گوناگونی از برندهای تولید کننده …

گز و پشمک
کانال تلگرام